Vrei sa te alaturi echipei ASSOC?
Locul de munca disponibil: Manager departament catering ASSOC

Candidatul ideal
Experienta in domeniu constituie un avantaj, spirit organizatoric, abilitati manageriale si interpersonale foarte bune, bune cunostinte de operare PC.

Descrierea jobului
Asigura respectarea bugetului de venituri si cheltuieli, intocmeste rapoarte financiare, raporteaza managerului eventualele neconcordante intre calitate, buget si necesar, controleaza costurile pentru o profitabilitate constanta, identifica furnizori si mentine relatia cu acestia, asigura fluxul de documente necesare perfectarii contractelor, aduce imbunatatiri meniului, intocmeste oferte si se ocupa de programarea si organizarea evenimentelor festive, promoveaza serviciile, supervizeaza evidenta abonamentelor de catering, raspunde de securitatea, sanatatea si igiena in munca (analize, fise de aptitudini, cursuri de igiena), solutioneaza solicitarile si reclamatiile si urmareste cresterea gradului de satisfactie al clientilor, asigura remedierea situatiilor neprevazute.

Beneficii
– salariu atractiv
– mediu de lucru placut alaturi de o echipa profesionista
– bonusuri in functie de performante

CV-urile trebuie trimise pe mailul arpad.ciorba@assoc.ro

Restaurantul Social ASSOC a fost deschis în 2011 ca o continuare a unui proiect social dezvoltat de asociația noastră, astfel încât echipa include și persoane din grupuri vulnerabile, inclusiv cu dizabilități. În timp, am reușit să ne impunem în rândul celor mai prompți și serioși furnizori de servicii de catering din Maramureș, iar localul nostru este, la orele prânzului, printre cele mai frecventate de către băimăreni.